Forum z opiniami firm

usługi bhp katowice, proszę o pomoc

Strona główna > Firmy > Tanie kursy > usługi bhp katowice, proszę o pomoc

usługi bhp katowice, proszę o pomoc

01.02.2020 00:59:46 

Tak się zastanawiam czy w ogóle bezpieczeństwo i higiena pracy jest przestrzegane w Polsce? Jakie macie doświadczenia w tej kwestii i się pochwalicie?

01.02.2020 23:05:36 

Według mnie usługi bhp w Katowicach, jakie będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i należałoby się tam zgłosić. Są na wszystko niezmiernie dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

02.02.2020 18:02:36 

U nas szkolenia nic nie dają, bowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

03.02.2020 23:47:00 

Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

04.02.2020 19:26:15 

Według mnie to na takich szkoleniach jest bardzo nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

05.02.2020 08:40:37 

Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

06.02.2020 12:45:29 

Moje doświadczenia są takie, iż jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, zatem nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, jakie są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, zatem u nas każdy słucha. Według mnie ważne jest właściwe podejście do tego tematu, a wtedy osoby, jakie mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

07.02.2020 16:01:25 

Na śląsku przykładamy dużo uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niesłychanie kosztowny. To, zatem my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Ostatnio dodane posty

A propos nauki, czy ktoś słyszał o tym „peronie 9 i 3/4”? Trochę jak z Harry’ego Pottera, niemniej jednak ponoć to też symbol przełamywania barier językowych i wejścia do zupełnie innego świata – może taki motywacyjny sposób podejścia do nauki pomógłby komuś?

A propos studentów filologii – czy oni naprawdę mają lepiej? Bo niby studiują język, lecz czy to pomaga w praktyce biznesowej? Ktoś z Was jest studentem lub zna takich?

Podoba mi się też, iż sporo kursów online oferuje konwersacje biznesowe na żywo lub w formie interaktywnych ćwiczeń. To pomaga przełamać stres i faktycznie uczy naturalnej rozmowy, a nie tylko teoretycznych zwrotów. Takie oferty można odszukać na różnych stronach edukacyjnych.

© Copyright Forumzopiniami.ovh - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: .
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.